Łodzie

Łodzie bez uprawnień motorowodnych

Posiadamy w swojej ofercie czarterowej szeroki wybór łodzi motorowych z silnikami , które nie wymagają uprawnień sternika motorowodnego. Łodziami tymi może pływać osoba pełnoletnia, która zapoznała się z regulaminem i została przeszkolona z obsługi łodzi i poinformowana gdzie i w jaki sposób można pływać na naszym akwenie.

WB 360 Sport - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 10 KM

Jest to stabilna łódka motorowa, doskonale przystosowana do wędkowania. Dzięki swej lekkości świetnie pływa w ślizgu.

WB 430 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM

Jest to łódź otwarto pokładowa z wysoką burtą podnoszącą standard bezpieczeństwa. Idealna do celów wędkarskich i rekreacyjnych oraz do zdobywania nowych umiejętności sternika.

WB 460 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM

Komfortowa i stabilna łódź 5 - osobowa, idealna do wypoczynku na wodzie. Wysoka burta podnosi standard bezpieczeństwa.

WB 510 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 10 KM

Dzięki wysokiej burcie i szerokim dnie jednostka ta oferuje wręcz niebywałą stabilność. Wystarczy rozłożyć dodatkowe materace na dziobie aby uzyskać duży pokład słoneczny, który umożliwia wygodny i przyjemny odpoczynek na łonie natury.

WB 580 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM

Jest to klasyczna łódź motorowa z małą kabiną. W części dziobowej znajduje się duży wygodny taras służący do opalania się. Idealna na spokojne, rodzinne rejsy.

WB 606 - łódź z silnikiem Honda 10 KM

Bezpieczna i rodzinna łódź motorowa przeznaczona zarówno dla doświadczonych sterników jak i dla załóg o niewielkich kwalifikacjach. Jest wyposażona w bimini, które w upalne dni pozwala schronić się przed słońcem. Dzięki wysokiej burcie jacht jest bardzo stabilny, a...

Restauracja BARKA

Barka jest obiektem pływającym, przycumowanym do nabrzeża. Sala gościnna ma 90 m2, nad nią znajduje się taras widokowy o powierzchni 100 m2 z piękną panoramą Jeziora Zegrzyńskiego. Do Barki prowadzi trap wejściowy, który spełnia funkcję letniego ogródka.

dowiedz się więcej

Rejsy łodziami motorowymi

Organizujemy rejsy jachtem motorowym po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Oferta ta skierowana jest do osób, a także grup czy całych rodzin, które nie posiadają uprawnień do prowadzenia łodzi, nie czują się pewnie na naszym akwenie lub chcą bezstresowo i bezpiecznie popływać łodzią.

dowiedz się więcej