Łodzie

Łodzie bez uprawnień motorowodnych

Posiadamy w swojej ofercie czarterowej szeroki wybór łodzi motorowych z silnikami , które nie wymagają uprawnień sternika motorowodnego. Łodziami tymi może pływać osoba pełnoletnia, która zapoznała się z regulaminem i została przeszkolona z obsługi łodzi i poinformowana gdzie i w jaki sposób można pływać na naszym akwenie.

Solar 360 Sport - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 10 KM

Jest to stabilna łódka motorowa, doskonale przystosowana do wędkowania. Dzięki swej lekkości świetnie pływa w ślizgu.

Romana 430 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM i Yamaha 10 KM

Jest to łódź otwarto pokładowa z wysoką burtą podnoszącą standard bezpieczeństwa. Idealna do celów wędkarskich i rekreacyjnych oraz do zdobywania nowych umiejętności sternika.

Romana 460 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM

Komfortowa i stabilna łódź 5 - osobowa, idealna do wypoczynku na wodzie. Wysoka burta podnosi standard bezpieczeństwa.

Picnik 510 - łódź motorowa z silnkiem Yamaha 10 KM

Dzięki wysokiej burcie i szerokim dnie jednostka ta oferuje wręcz niebywałą stabilność. Wystarczy rozłożyć dodatkowe materace na dziobie aby uzyskać duży pokład słoneczny, który umożliwia wygodny i przyjemny odpoczynek na łonie natury.

Janmor 580 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM

Jest to klasyczna łódź motorowa z małą kabiną. W części dziobowej znajduje się duży wygodny taras służący do opalania się. Idealna na spokojne, rodzinne rejsy.

Houseboat Calipso 750 - Julia

Zapraszamy do czarteru wygodnego houseboata , łodzi motorowej z silnikiem Tohatsu 30 KM. Jest to łódź nie wymagająca uprawnień, na której można spędzić wspaniały weekend w gronie rodziny lub przyjaciół. Calipso 750 to przestronna i wygodna łódź, doskonale wyposażona w...

Restauracja BARKA

Barka jest obiektem pływającym, przycumowanym do nabrzeża. Sala gościnna ma 90 m2, nad nią znajduje się taras widokowy o powierzchni 100 m2 z piękną panoramą Jeziora Zegrzyńskiego. Do Barki prowadzi trap wejściowy, który spełnia funkcję letniego ogródka.

dowiedz się więcej

Rejsy łodziami motorowymi

Organizujemy rejsy jachtem motorowym po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Oferta ta skierowana jest do osób, a także grup czy całych rodzin, które nie posiadają uprawnień do prowadzenia łodzi, nie czują się pewnie na naszym akwenie lub chcą bezstresowo i bezpiecznie popływać łodzią.

dowiedz się więcej