Łodzie

Łodzie wymagające uprawnień sternika motorowodnego

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , przygotowaliśmy ofertę wynajmu łodzi motorowych, do prowadzenia których wymagany jest patent sternika motorowodnego. Łodzie można wynająć na określony czas ( godziny, dni) i skorzystać z zaproponowanych przez nas szlaków do pływania po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Dlatego jeśli chcesz poczuć wiatr we włosach i dostać dużą dawkę radości i pozytywnych wrażeń– powinieneś skorzystać z naszej oferty.

WB 460 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 50 KM

Jest to 4 - osobowa łódź otwarto pokładowa, świetnie pływająca w ślizgu. Najlepiej pływa z dwuosobową załogą, ewentualnie + dwoje dzieci. Na dziobie posiada wygodny taras do opalania się. Idealna na wypady we dwoje.

WB 560 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 50 KM

Jest to szeroka, stabilna łódź, dobrze pływająca w ślizgu. Doskonale nadaje się zarówno do wypadów rekreacyjnych jak i wędkarskich.

WB 620 BR - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 150 KM

Łódź motorowa o aerodynamicznym wyglądzie, skupiona pod kątem niesamowitych doznań dla sternika. Jest idealnym wyborem dla aktywnych ludzi, poszukujących dynamiki i mocnych wrażeń. Posiada możliwość rozłożenia pokładu słonecznego, dzięki czemu jest również wspaniałą...

WB 606 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 100 KM

Wygodna łódź motorowa idealna do dziennego pływania. Prowadzi się bardzo lekko i stabilnie, a dzięki wysokim burtom jest bezpieczna i komfortowa.

Restauracja BARKA

Barka jest obiektem pływającym, przycumowanym do nabrzeża. Sala gościnna ma 90 m2, nad nią znajduje się taras widokowy o powierzchni 100 m2 z piękną panoramą Jeziora Zegrzyńskiego. Do Barki prowadzi trap wejściowy, który spełnia funkcję letniego ogródka.

dowiedz się więcej

Rejsy łodziami motorowymi

Organizujemy rejsy jachtem motorowym po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Oferta ta skierowana jest do osób, a także grup czy całych rodzin, które nie posiadają uprawnień do prowadzenia łodzi, nie czują się pewnie na naszym akwenie lub chcą bezstresowo i bezpiecznie popływać łodzią.

dowiedz się więcej