Łodzie

Łodzie bez uprawnień motorowodnych

Posiadamy w swojej ofercie czarterowej szeroki wybór łodzi motorowych z silnikami , które nie wymagają uprawnień sternika motorowodnego. Łodziami tymi może pływać osoba pełnoletnia, która zapoznała się z regulaminem i została przeszkolona z obsługi łodzi i poinformowana gdzie i w jaki sposób można pływać na naszym akwenie.

WB 460 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM

Komfortowa i stabilna łódź 5 - osobowa, idealna do wypoczynku na wodzie. Wysoka burta podnosi standard bezpieczeństwa.

WB 510 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 10 KM

Dzięki wysokiej burcie i szerokim dnie jednostka ta oferuje wręcz niebywałą stabilność. Wystarczy rozłożyć dodatkowe materace na dziobie aby uzyskać duży pokład słoneczny, który umożliwia wygodny i przyjemny odpoczynek na łonie natury.

WB 580 - łódź motorowa z silnikiem Honda 10 KM

Jest to klasyczna łódź motorowa z małą kabiną. W części dziobowej znajduje się duży wygodny taras służący do opalania się. Idealna na spokojne, rodzinne rejsy.

WB 606 - łódź z silnikiem Honda 10 KM

Bezpieczna i rodzinna łódź motorowa przeznaczona zarówno dla doświadczonych sterników jak i dla załóg o niewielkich kwalifikacjach. Jest wyposażona w bimini, które w upalne dni pozwala schronić się przed słońcem. Dzięki wysokiej burcie jacht jest bardzo stabilny, a...

Łodzie wymagające uprawnień sternika motorowodnego

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , przygotowaliśmy ofertę wynajmu łodzi motorowych, do prowadzenia których wymagany jest patent sternika motorowodnego. Łodzie można wynająć na określony czas ( godziny, dni) i skorzystać z zaproponowanych przez nas szlaków do pływania po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Dlatego jeśli chcesz poczuć wiatr we włosach i dostać dużą dawkę radości i pozytywnych wrażeń– powinieneś skorzystać z naszej oferty.

WB 460 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 50 KM

Jest to 4 - osobowa łódź otwarto pokładowa, świetnie pływająca w ślizgu. Najlepiej pływa z dwuosobową załogą, ewentualnie + dwoje dzieci. Na dziobie posiada wygodny taras do opalania się. Idealna na wypady we dwoje.

WB 560 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 60 KM

Jest to szeroka, stabilna łódź, dobrze pływająca w ślizgu. Doskonale nadaje się zarówno do wypadów rekreacyjnych jak i wędkarskich.

WB 620 BR - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 150 KM

Łódź motorowa o aerodynamicznym wyglądzie, skupiona pod kątem niesamowitych doznań dla sternika. Jest idealnym wyborem dla aktywnych ludzi, poszukujących dynamiki i mocnych wrażeń. Posiada możliwość rozłożenia pokładu słonecznego, dzięki czemu jest również wspaniałą...

WB 606 - łódź motorowa z silnikiem Yamaha 100 KM

Wygodna łódź motorowa idealna do dziennego pływania. Prowadzi się bardzo lekko i stabilnie, a dzięki wysokim burtom jest bezpieczna i komfortowa.

Skutery wodne

Dla miłośników sportów wodnych, których napędza prędkość i adrenalina, mamy w swojej ofercie trzyosobowe skutery wodne. Skuter Yamaha VX 1100 Deluxe Cruiser o mocy 120 KM ( max. prędkość 90 km/h ) i Yamaha VXR 1800 o mocy 180 KM ( max. prędkość 110 km/h.). Do wypożyczenia skutera wodnego wymagany jest patent sternika motorowodnego. Dla wypożyczających mamy pianki i kapoki.

Yamaha VX 1100 Deluxe Cruiser

Idealne połączenie mocy i niskiego zużycia paliwa oraz nowe funkcje, które zrewolucjonizują zabawę na wodzie.

Yamaha VXR 1800

Yamaha VXR 1800 na nowo definiuje pojęcie komfortu. Każdy detal sprawia radość i uprzyjemnia czas spędzony na wodzie.

Łodzie rejsowe

Oferta ta skierowana jest do osób, a także grup czy całych rodzin, które nie posiadają uprawnień do prowadzenia łodzi, nie czują się pewnie na naszym akwenie lub chcą bezstresowo i bezpiecznie popływać łodzią. Rejs odbywa się z doświadczonym sternikiem.

Bayliner Randez Vous - łódź z silnikiem Yamaha 50 KM

Komfortowa łódź motorowa dla 12 osób, idealna na rejsy po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Jest to wygodna i przestronna jednostka, która doskonale sprawdzi się w rejsach rodzinnych, mini spotkaniach integracyjnych i wieczorach panieńskich.Sternik i paliwo w...

Jeanneau Cap Camarat 635 Style

Cap Camarat to bardzo szybka, otwarto-pokładowa motorówka wyposażona w silnik Honda 150 KM. Posiada małą kabinę. Zachwyca nowoczesną linią i designerskimi rozwiązaniami, które uprzyjemniają rejsy w gronie rodziny i przyjaciół. Dostępna ze sternikiem.Sternik i...