Wypożyczalnia Łodzie Kajaki Rowery Wodne - Zegrze Zalew Zegrzyński

Water Club

Jeśli chcesz zapomnieć o trudach dnia codziennego zostaw zegarek w domu i rozkoszuj się pięknym dniem nad wodą korzystając z uroków najładniejszej nad Zalewem Zegrzyńskim plaży oraz atrakcji, które zapewnia nasz Water-Club. U nas znajdziesz idealne warunki do odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu. W naszej wypożyczalni posiadamy ogromny wybór sprzętu pływającego: od kajaków i rowerów wodnych do łodzi z uprawnieniami i bez uprawnień motorowodnych. Zorganizowaną grupę zabierzemy na pełen niezapomnianych doznań rejs po wodach Zalewu Zegrzyńskiego oraz wzbudzające ogromne emocje przejażdżki łodzią motorową w ślizgu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji "BARKA" w której polecamy skosztować pysznych dań z ryb.

Plażowy Ośrodek Sportu prowadzi działalność nad Zalewem Zegrzyńskim od 2001 roku, od początku swojego istnienia działamy na terenie "Dzikiej Plaży" w Nieporęcie.  Znakiem rozpoznawczym naszej firmy, bezsprzecznie kojarzonym z "Dziką Plażą", jest restauracja "BARKA", która przez 9 lat stała w miejscu w którym obecnie znajduje się molo wybudowane w 2010 roku przez gminę Nieporęt. Nasza "BARKA" tak wrosła w krajobraz "Dzikiej Plaży", że dla wielu odwiedzających tę część Zalewu Zegrzyńskiego gości pozostaje synonimem nieporęckiej plaży. Od 2010 roku rozwijamy się w ramach nowego projektu pod nazwą WATER-CLUB, którego celem jest stworzenie niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego dla wszystkich miłośników odpoczynku nad Zalewem Zegrzyńskim. Naszą misją jest dbanie o ochronę naturalnego środowiska Zalewu Zegrzyńskiego oraz promocja i popularyzacja wypoczynku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Od wielu lat inwestujemy i rozwijamy się na terenie gminy Nieporęt, za co w 2011 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułem "Firma Przyjazna Gminie Nieporęt" za współpracę oraz angażowanie się w inicjatywy na terenie gminy Nieporęt.

Część naszej historii na nieporęckiej plaży znajduje swoje odzwierciedlenie na stronie Wikipedii, gdzie pod hasłem Jezioro Zegrzyńskie znajduje się zdjęcie naszej "BARKI" - jeszcze w historycznej odsłonie.