Wypożyczalnia Łodzie Kajaki Rowery Wodne - Zegrze Zalew Zegrzyński

Water Club 2

Groszkowskiego dz. 173

Wyobraźcie sobie, że przychodzi dzień kiedy macie w głowie „Chce gdzieś wyjechać, odpocząć chociaż na chwilę, odizolować się od zgiełku, hałasu i pośpiechu” Wsiadacie wtedy w samochód, sami z dziewczyną lub całą rodziną i jedziecie nad Zalew Zegrzyński oddalony od Warszawy o 30 min drogi. Zabieracie koc, filtr i okulary przeciwsłoneczne docieracie do miejsca, które ktoś kiedyś ochrzcił „Małymi Mazurami”... Miejsce lekko ukryte, które zagwarantuje Wam spokój, ciszę i odpoczynek od zgiełku dnia codziennego. Możecie tam dobrze zjeść, napić się i wypocząć. Czy brzmi to dobrze?

Jeżeli Wam się podoba to zapraszamy do Water Clubu 2 !!!

Wraz z istniejącym w Nieporęcie Water Clubem postanowiliśmy stworzyć dla Was kolejne miejsce, w którym będziecie mogli wypocząć i dobrze się bawić.

Water Club 2 usytuowany jest w Zegrzu Północnym nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego. Na terenie mamy kameralną plażę, gdzie można odpocząć i się poopalać. Pozostała część linii brzegowej jest ukryta wśród drzew co powoduje, że cienia i orzeźwienia także nie zabraknie. Nie trzeba brać prowiantu, ponieważ na terenie stoi Bar Water Club2, który oczaruje Was wyśmienitymi potrawami. Skosztujecie u Nas pysznej ryby, mięsnych dań obiadowych oraz potraw z grilla. W menu znajdziecie również propozycje dla waszych pociech. Gorący dzień orzeźwi zimne piwo i schłodzone napoje. Obiad będziecie mogli zabrać ze sobą na plaże, zjeść przed barem w naszym ogródku lub na pomoście, w promieniach słońca gdzie również przygotowane są dla Was wygodne miejsca. Jeżeli poczujecie chęć na przygodę zapraszamy do wypożyczalni sprzętu wodnego oraz motorówek. Do wyboru są kajaki dwuosobowe, rowerki czteroosobowe, motorówki bez uprawnień oraz te z uprawnieniami. Jeżeli chcecie dotrzeć do Nas z wody to nie ma problemu. Do naszego pomostu można przycumować bez żadnych opłat i przyjść na obiad lub po prostu wypocząć na leżakach na pomoście. W ramach naszej oferty organizujemy również imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, rocznice czy zaręczyny. Jeżeli chcesz spędzić urodziny na świeżym powietrzu i ze znajomymi rozkoszować się ciepłem ogniska zapraszamy do nas. Zorganizujemy dla was pyszne jedzenie, super muzykę i przygotujemy ognisko. Zadbamy o organizację i zapewnimy udany wieczór.

Specyfika lokalizacji Water Clubu 2 dotrze do każdego kto lubi spokój, ciszę i piękne krajobrazy. Brakuje tam zgiełku i hałasu. Jest za to ciepła atmosfera, wygodne leżaki, pyszne jedzenie i mocna kawa. Serdecznie zapraszamy każdego kto pragnie zaznać magii „Małych Mazur” nad Jeziorem Zegrzyńskim.

BAR

W naszym Barze serwujemy pyszne smażone ryby, dania z grilla i tradycyjne polskie potrawy. Wszystkie dania możecie skomponować samodzielnie i cieszyć się idealnym dla siebie zestawem obiadowym. Dla waszych dzieci stworzyliśmy wyjątkową ofertę domowych zdrowych dań slow food. paluszki rybne i pyszna pierś z kurczaka na pewno zachwycą delikatne podniebienie waszych pociech.

Co weekend w naszej ofercie pojawiają się dania specjalne, które za każdym razem są niespodzianką.