Wypożyczalnia Łodzie Kajaki Rowery Wodne - Zegrze Zalew Zegrzyński

Restauracja BARKA

Barka jest obiektem pływającym, przycumowanym do nabrzeża. Sala gościnna ma 90 m2, nad nią znajduje się taras widokowy o powierzchni 100 m2 z piękną panoramą Jeziora Zegrzyńskiego. Do Barki prowadzi trap wejściowy, który spełnia funkcję letniego ogródka.

W naszej restauracji "Barka" serwujemy przede wszystkim pyszne dania z ryb i tradycyjne polskie potrawy, których szeroki wybór sprawia, że każdy nasz gość odnajdzie swój ulubiony smak. Klimat, który stworzyliśmy we wnętrzu restauracji z możliwością podziwiania panoramy Jeziora Zegrzyńskiego oraz otwarta przestrzeń na tarasie widokowym restauracji sprawiają , że każdy posiłek smakuje u nas wyjątkowo.

Barka to idealne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi czy spotkanie integracyjne. Organizujemy kameralne przyjęcia takie jak urodziny, imieniny , chrzciny , komunie i inne przyjęcia okolicznościowe.

Słyniemy z pysznych i świetnych jakościowo potraw.

Restauracja czynna w godzinach:

Kwiecień, Maj: 10ºº - 19ºº
Czerwiec: 10ºº - 20ºº
Lipiec, Sierpień: 10ºº - 20ºº
Wrzesień: 10ºº - 19ºº

Rezerwacje: tel. 781 710 005

W okresie jesienno - zimowym restauracja czynna w zależności od warunków atmosferycznych. Zapraszamy tylko w weekendy (sobota i niedziela) od godz. 11ºº. Jeśli się do nas wybierasz - zadzwoń 609 444 779 lub 781 710 005.