Rowery

Od początku naszej działalności w Nieporęcie nad Zalewem Zegrzyńskim (2002r.) prowadzimy wypożyczalnię rowerów wodnych i kajaków.

Rowery wodne znajdujące się w ofercie naszej wypożyczalni są stabilne i bezpieczne. Dzięki swojej konstrukcji i wymiarom mają dużą wyporność. Mogą zabrać na pokład 4 osoby. Są proste w obsłudze i bardzo lekko się nimi pływa, zarówno samemu jak i we dwoje.

Dane techniczne:

Rower wodny:

- długość 410 cm.

- szerokość 160 cm.

Rower jest niezatapialny, posiada 4 wygodne miejsca siedzące, posiada otwory przelewowe, które powodują odpływ wody.

Cennik:

Dni robocze: 1 godzina 35 zł

Weekend i święta: 1 godzina 40 zł

 

Wypożyczając sprzęt podpisujesz oświadczenie, że zapoznałeś się i zgadzasz z regulaminem wypożyczalni dostępnym na miejscu.

Po wybraniu opcji wypożyczenia na dwie godz. lub dłużej nie ma możliwości zwrotu pieniędzy przy wcześniejszym powrocie.

Dla zorganizowanych grup (wycieczek szkolnych) atrakcyjne rabaty.

Do wypożyczenia sprzętu wodnego niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość. Osoba wypożyczająca nie może być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Restauracja BARKA

Barka jest obiektem pływającym, przycumowanym do nabrzeża. Sala gościnna ma 90 m2, nad nią znajduje się taras widokowy o powierzchni 100 m2 z piękną panoramą Jeziora Zegrzyńskiego. Do Barki prowadzi trap wejściowy, który spełnia funkcję letniego ogródka.

dowiedz się więcej

Rejsy łodziami motorowymi

Organizujemy rejsy jachtem motorowym po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Oferta ta skierowana jest do osób, a także grup czy całych rodzin, które nie posiadają uprawnień do prowadzenia łodzi, nie czują się pewnie na naszym akwenie lub chcą bezstresowo i bezpiecznie popływać łodzią.

dowiedz się więcej