Kajaki

W naszej ofercie posiadamy kajaki dwuosobowe turystyczne, wyposażone w otwarty pokład. Dzięki nisko umieszczonym siedziskom, które są trwale połączone z płaskim dnem, kajak jest bardzo stabilny i niewywrotny. Solidna budowa przekona początkujących, jak i doświadczonych kajakarzy szukających dwuosobowego kajaka turystycznego o klasycznej linii pokładu.

Dane techniczne:

- długość 480 cm.

- szerokość 80 cm.

W naszej ofercie posiadamy 12 kajaków.

Cennik:

Dni robocze: 1 godzina 15 zł

Weekend i święta: 1 godzina 20 zł

Dla zorganizowanych grup (wycieczek szkolnych) atrakcyjne rabaty.

Do wypożyczenia sprzętu wodnego niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość. Osoba wypożyczająca nie może być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Restauracja BARKA

Barka jest obiektem pływającym, przycumowanym do nabrzeża. Sala gościnna ma 90 m2, nad nią znajduje się taras widokowy o powierzchni 100 m2 z piękną panoramą Jeziora Zegrzyńskiego. Do Barki prowadzi trap wejściowy, który spełnia funkcję letniego ogródka.

dowiedz się więcej

Rejsy łodziami motorowymi

Organizujemy rejsy jachtem motorowym po Zalewie Zegrzyńskim i Narwi. Oferta ta skierowana jest do osób, a także grup czy całych rodzin, które nie posiadają uprawnień do prowadzenia łodzi, nie czują się pewnie na naszym akwenie lub chcą bezstresowo i bezpiecznie popływać łodzią.

dowiedz się więcej